شارژر وایرلس Fast Charger

95,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

بخرید و 1,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

توضیحات محصول

تکنولوژی شارژ بی سیم

گوشی های گلکسی نوت 5، گلکسی S6 اج پلاس، s7 و s7 اج پلاس  s8 مدل های جدید گلکسی نوت و گلکسی سری S با تکنولوژی شارژ بی سیم و سریع سازگار می باشند. سایر دستگاه ها با شارژرهای وایرلسی که دارای سرعت استانداردند، شارژ خواهد شد.

شارژ آسان

دیگر نگران پیچ خوردن سیم شارژر و یا گم شدن کابل شارژر خود نباشید. شارژر بی سیم در هر بار شارژ نمودن دستگاه، از استاندارد شارژ القایی بهره می گیرد و دیگر نیازی نیست که هر بار کابل های شارژ را قطع و وصل نمایید. این دستگاه برای هر دو محیط کار و خانه مناسب است و هر گاه گوشی خود را بر روی پایه شارژر قرار دهید به سرعت شروع به شارژ می نماید. این دستگاه این امکان را به شما می دهد تا بدون اینکه اختلالی در امر شارژ شدن به وجود بیاید، حین شارژ، به موسیقی مورد علاقه تان گوش کنید، هشدارهایتان را بررسی نمایید و به تماس هایتان پاسخ دهید. 

استفاده از پایه شارژر

راه اندازی و استفاده از این پایه شارژر بی سیم بسیار آسان است. ابتدا باید پایه شارژر را به کابل دستگاهتان وصل کنید و سپس گوشی تان را بر روی پایه قرار دهید. توجه داشته باشید که بهتر است گوشی خود را درست در مرکز دستگاه قرار دهید. چراغ LED تعبیه شده در دستگاه در هنگام قرارگیری نامناسب و یا شارژ کامل به شما هشدار خواهد داد.

شارژ بدون نیاز به کاور باتری

گوشی هایی مثل گلکسی S5، گلکسی S4، گلکسی نوت 4، گلکسی نوت اج، و گلکسی نوت 3 برای شارژ سریع و بی سیم نیازمند کاورهای باتری هستند که به صورت جداگانه می توان آن را تهیه نمود اما گوشی های گلکسی S6، گلکسی S6 اج، گلکسی نوت 5، گلکسی S6 پلاس، گلکسی S7 و گلکسی S7 اج نیازی به کاورهای باتری ندارند. ویژگی شارژ سریع تنها با گوشی های گلکسی نوت 5، گلکسی S6اج پلاس، گلکسی S7 و گلکسی S7 اج و اس 8 و اس8 پلاس سازگاری دارد.

سایر مشخصات محصول

بلندی : 90 میلی متر
پهنا : 90 میلی متر
عمق : 8.5 میلی متر
مناسب برای گوشی های : تمامی گوشی هایی که با استاندارد شارژ بی‌سیم Qi سازگاری دارند
سایر قابلیت ها : قابلیت شارژ سریع ، خروجی 5 ولت 2 آمپر ، کیفیت ساخت بالا ، دارای نشانگر LED
مــزایا
مــعایب